• default color
  • cyan color
  • red color

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل ونقل، همایشی با عنوان گرامیداشت روز حمل ونقل و به جهت تقدیر از رانندگان تاکسی و خانواده های آنان برگزار گردید.


این همایش با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر نکا ، شهردار نکا ، اعضای شورای سازمان و هیئت مدیره سازمان حمل ونقل همگانی و حضور پر شور رانندگان و خانواده های آنان در سالن اجتماعات اردوگاه دانش آموزی شهدای بادله برگزار شد.در ابتدا با سخنرانی و خیر مقدم  محمدی مدیر عامل سازمان حمل ونقل همگانی نکا همراه بود .محمدی در ادامه با گرامیداشت این روز و حماسه 26 آذر 62 گفت : در این سال تعداد زیادی از صاحبان خودروهای سنگین در نقاط مختلف کشور با دستور امام خمینی(ره) به همراه خودروهای خود به سمت بنادر ایران حرکت کردند تا بار نزدیک به 100 فروند کشتی را تخلیه و به مقصد منتقل کنند، ایشان اضافه نمود، این در حالی بود که تجمع کالاهای وارداتی و نوبت‌های طولانی تخلیه کشتی در آن ایام دردسرهایی را در بنادر جنوبی ایران به وجود آورده بود.

مدیر عامل سازمان حمل ونقل نکا ادامه داد: حمل و نقل به راستی یک موضوع اساسی و زمینه‌ای برای توسعه است که اگر به خوبی به آن توجه نشود، با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهیم شد.
سپس مهندس موسوی عضو شورای سازمان ضمن گرامیداشت این روز گزارشی از اقدامات و اهداف سازمان حمل ونقل را برای حاضرین در مراسم بازگو کردند. موسوی خبر داد با مساعدت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قطعه زمینی به مساحت 300 متر مربع در اختیار سازمان حمل ونقل قرار گرفت تا جهت ساخت ساختمان سازمان حمل ونقل  اقدام گردد.
هچنین مهندس میری شهردار نکا در خصوص حمل ونقل عمومی و اهمیت آن در مدیریت شهری به سخنرانی پرداخت .
شهردار نکا بر نقش سیستم حمل ونقل عمومی درون شهری در کاهش بار ترافیک افزود : با در نظر گرفتن فعالیت سیسستم های حمل ونقل درون شهری در شهر نکا برای کسب نتایج مطلوب باید به کمیت و کیفیت این سیستم توجه شود . مهندس میری نقش مهم و سه جانبه شهروندان ، مسولان و رانندگان در حفظ کیفیت و کمیت را یادآور شد و تاکید کرد اگر شهروندان قادر باشند بدون مشکل و دغدغه از حمل ونقل درون شهری استفاده کنند قطعا آمار تردد خودروهای تک سرنشین در سطح شهر کاهش میابد و در نتیجه از بار ترافیکی شهر کاسته خواهد شد .
میری در پایان گفت : خودرو رنگ زرد در شهر یعنی آرامش برای خانواده ها و از تلاش رانندگان تاکسی در ایجاد نظم و امنیت خانوادهها تقدیر و تشکر کردند.
بخش بعدی این همایش اجرای برنامه های نمایشی و شاد توسط هنرمندان سرشناس  استان اجرا شد که با اقبال و رضایت عموم شرکت کنندگان همراه بود .
بخش پایانی جوایز تیمهای برتر مسابقات فوتسال رانندگان ومراسم قرعه کشی بود که به بیست نفر از رانندگان به قید قرعه جوایز نفیس اهدا گردید و همچنین قرعه کشی دو دستگاه دوچرخه نیز برگزار شد که به نفرات خوش شانس اهدا شد.
گفتنی است این مراسم عصر روز چهارشنبه 25 آذر در سالن اجتماعات اردوگاه دانشآموزی شهدای بادله برگزار گردید.

 

 

 

 

 

 


دهیاری روستای کمیشان
دهیاری روستای کلت
دهیاری روستای خورشید
دهیاری روستای کوهسارکنده
دهیاری روستای خرم چماز
دهیاری روستای نودهک
دهیاری روستای قلعه سر
دهیاری روستای نوذرآباد
دهیاری روستای دنگسرک
دهیاری روستای چمان
دهیاری روستای خانسر
دهیاری روستای دوراب
دهیاری روستای آلوکنده
دهیاری روستای آبلو
دهیاری روستای اطرب
دهیاری روستای بایع کلا
دهیاری روستای بهزادکلا
دهیاری روستای بستانخیل
دهیاری روستای چاله پل
دهیاری روستای چناربن
دهیاری روستای درزی محله
دهیاری روستای دوقانلو
دهیاری روستای اسماعیل آقا محله
دهیاری روستای گل خیل
دهیاری روستای حاجی محله
دهیاری روستای کارکم
دهیاری روستای لاکتراشان
دهیاری روستای لاکتراش
دهیاری روستای للرد
دهیاری روستای میانگله
دهیاری روستای ندافخیل
دهیاری روستای نیمچاه
دهیاری روستای اومال
دهیاری روستای سه کیله
دهیاری روستای شورابسر
دهیاری روستای سیاوشکلا
دهیاری روستای تازه آباد
دهیاری روستای ولیجی محله
دهیاری روستای ولاشد
دهیاری روستای ولاشد پایین
دهیاری روستای زرندین علیا