• default color
  • cyan color
  • red color

محمدی با این مقدمه سخنان خود را شروع میکند که ازرسانه و خبرنگاران انتظار می رود حامی و پشتیبان و مشاوران امین سازمان ما باشند .

 

وی در ادامه گفت درشهرستان نکا ۲۶۴ تاکسی فعالیت می کند و نقش همه رانندگان برای شهروندان درامرخدمت رسانی کاملا مشهود است ولازم می دانم صمیمانه از زحمات شبانه روزی آنها تقدیر و تشکر نمایم.
کارنامه سازمان حمل و نقل همگانی شهرستان نکا و حومه هر سال درخشان تر ازگذشته خواهد شد چنانکه مردم ما آگاهی دارند قشر رانندگان تاکسی در تمامی فصول بعنوان اقشار پر تلاش و زحمت کش زبانزد عام و خاص هستند.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: رانندگان تاکسی شهری نکا همچون سنوات قبل درآستانه میلاد دوازدهمین ستاره از آسمان امامت و ولایت حضرت قائم آل محمد بقیه الله العظم مهدی موعد (عج) وقتی شانزده زوج خوش قدم از تبار خوبان در کنار دو کبوتر زهرایی و خوشنام در این شهرستان ، پیوند آسمانی خود را جشن گرفتند رانندگان تاکسی شهری در اقدامی خیرخواهانه ،خودروهای خود را بعنوان خودروی عروس دراختیار زوجهای جوان قرار دادند.و در واقع در برپایی جشن بزرگ شانزده نوعروس که از کنار مزار شریف شهدای گمنام به خانه بخت رفتتند سهم اثر بخشی را ایفا نمودند .

 

محمدی دربخش دیگرازگفتگوی خود افزود :به منظور افزایش سطح رفاه رانندگان تاکسی و نیز با هدف کمک به حفظ سلامتی خانواده‌های تاکسیداران و کاهش دغدغه فکری آنان اقدام به عقد قرارداد با کلینیک دندانپزشکی دکتر صادقی و تصویربرداری پزشکی امام رضا(ع) و نیز آزمایشگاه رودباری نموده ایم . که دراین قرارداد همه رانندگان تحت پوشش ازخدمات ویژه ارائه شده بهره‌ مند می‌شوند در این تفاهم نامه مقرر گردید کلیه هزینه خدمات دندانپزشکی با۳۵ الی ۴۰درصد تخفیف و هزینه خدمات تصویربرداری با ۱۰% تخفیف از رانندگان دریافت نماید.
مهندس محمد مهدی محمدی در ادامه به تشریح اهم فعالیتهای سازمان حمل و نقل از مهر ۹۲الی پایان فروردین ۹۳ پرداخت و گفت:
فعالیت عمرانی شامل ایجاد سرپناه و ایستگاه جدید در انتهای مسیر علمیه ،نصب جداکننده در ایستگاه ها الف )شهرک نگین(ب)چهار راه مرکزی روبروی پاساژ حقیقی (پ)ایستگاه بانک تجارت،خط کشی ایستگاه های تاکسی شهر ،ایستگاههای ابتدا و انتهای علمیه
ایستگاه راه آهن ،ایستگاه ماکروویو،ایجاد دور برگردان بر روی زیر گذر کمربندی جهت دور زدن آسان تر تاکسی ها،نوسازی ایستگاه های تاکسی سطح شهر ،سرپناه ایستگاه تاکسی روبروی مصلی،سرپناه ایستگاه تاکسی جنب اداره پست ،سرپناه ایستگاه تاکسی روبروی کوچه شالیکوبی ،سرپناه ایستگاههای تاکسی چهار راه مرکزی ،تعویض و اصلاح علائم ترافیکی سطح شهر،مذاکرات با شرکتها در خصوص پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی،انتقال ایستگاه های روستایی از مرکز شهر به مبادی ورودی و مکانهای کم ترافیک و در بخش فعالیتهای فرهنگی و رفاهی میتوان به برگزاری همایش و جشن پیروزی انقلاب با حضور خانواده ای رانندگان تاکسی،اجرای برنامه های فرهنگی در دهه مبارک فجر رژه تاکسی شهری ،برگزاری مسابقات فوتسال بین رانندگان حمل ونقل درون شهری به میزبانی سازمان حمل ونقل نکا،دیدار با خانواده شهیده حسین زاده و خانواده رانندگان متوفی و بیمار اشاره کرد .
محمدی از امضاء و عقد تفاهم نامه ها ی با شرکت تحریر گستر مازند،با مراکز درمانی جهت رفاه حال رانندگان تاکسی،با مجموعه ورزشی پارک تپه نارنجباغ،با چند کارواش جهت نظافت بهتر تاکسی ها و برگزاری جلسات اموزشی و انضباطی شامل برگزاری کلاسهای آموزشی برای رانندگان تاکسی توسط بازرسین سازمان و مامورین راهور،جلسات با رانندگان خطوط و بررسی مشکلات و معضلات ،جلسه با شوراها و دهیاران روستاهای همجوار جهت جانمایی ایستگاه جدید ،جلسات کمیته انضباطی جهت رسیدگی به تخلفات رانندگان را جز برنامه های اصلی این سازمان اعلام داشت .
وی در ادامه از ساماندهی ۴۱۵ وانت بار در این شهرستان سخن و گفت و خاطر نشان کرد : سیاست کلی ما نوسازی ناوگان حمل و نقل همگانی است که امیدواریم امتیاز مربوطه برای ما بزودی صادر گردد که درحال حاضر ۳۰ دستگاه از تاکسی های ما نیازبه نوسازی هستندکه صف نوبت نوسازی قرار دارند. این مقام مسئول در سازمان حمل و نقل همگانی شهرستان نکا از پیگیری خط ویژه دوچرخه و استفاده از کارت هوشمنددر تاکس ها خبر داد و گفت : بزودی این دو اتفاق مهم در شهرستان نکا به سرانجام خواهد رسید و در هفته های اینده پایگاه مقاومت بسیج تاکسی رانی را هم افتتاح خواهیم نمود .
مهندس محمدی در سخنان پایانی خود با اشاره به ارتقای ظرفیت اجتماعی و ساخت سرپناه ، فرهنگ سازی در بخش سرویس مدارس افزود ، رانندگان و خودروهایی که از فیلتر ما عبور نکنند نمی توانند بعنوان سرویس مدارس بکار گیری شوند که امیدواریم خانواده های محترم به مهم بیش از گذشته توجه داشته باشند .


دهیاری روستای کمیشان
دهیاری روستای کلت
دهیاری روستای خورشید
دهیاری روستای کوهسارکنده
دهیاری روستای خرم چماز
دهیاری روستای نودهک
دهیاری روستای قلعه سر
دهیاری روستای نوذرآباد
دهیاری روستای دنگسرک
دهیاری روستای چمان
دهیاری روستای خانسر
دهیاری روستای دوراب
دهیاری روستای آلوکنده
دهیاری روستای آبلو
دهیاری روستای اطرب
دهیاری روستای بایع کلا
دهیاری روستای بهزادکلا
دهیاری روستای بستانخیل
دهیاری روستای چاله پل
دهیاری روستای چناربن
دهیاری روستای درزی محله
دهیاری روستای دوقانلو
دهیاری روستای اسماعیل آقا محله
دهیاری روستای گل خیل
دهیاری روستای حاجی محله
دهیاری روستای کارکم
دهیاری روستای لاکتراشان
دهیاری روستای لاکتراش
دهیاری روستای للرد
دهیاری روستای میانگله
دهیاری روستای ندافخیل
دهیاری روستای نیمچاه
دهیاری روستای اومال
دهیاری روستای سه کیله
دهیاری روستای شورابسر
دهیاری روستای سیاوشکلا
دهیاری روستای تازه آباد
دهیاری روستای ولیجی محله
دهیاری روستای ولاشد
دهیاری روستای ولاشد پایین
دهیاری روستای زرندین علیا