• default color
  • cyan color
  • red color

معاون امور برنامه‌ریزی و پژوهش اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل و همگانی کشور برنامه های این معاونت را در سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی "تشریح نمود.

عبداله متولی، معاون برنامه ریزی و پژوهش اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور با اشاره به اهم برنامه­ها و فعالیت های سال 93 این معاونت گفت: یکی از مهمترین برنامه ها، برگزاری دوره های آموزشی ویژه مدیران عامل، مدیران مالی، حسابرسان و کارشناسان سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور است که باهدف ارتقاء ظرفیت علمی و بالابردن بهره وری و کارآیی سازمانها برگزار خواهیم نمود.

وی درخصوص سرفصل های این دوره‌های آموزشی اظهار داشت: این دوره ها در زمینه­های مدیریت نوین حمل و نقل همگانی، آیین­نامه­های پرکاربرد، قوانین و دستورالعملها، اصول و مبانی ترافیک و حمل و نقل و دیگر موارد مرتبط می باشد البته درصددیم که به صورت تدوین کتاب و جزوات آموزشی و فرهنگی در زمینه حمل و نقل همگانی اقدام نماید.

معاون برنامه‌ریزی و پژوهش اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل و همگانی کشور درخصوص یکی از اولویت های اصلی طرح‌های پژوهشی این اتحادیه گفت: مطالعه و بررسی تطبیقی سیستم­های حمل و نقل سبک شهری سایر کشورها و یا کلان شهرها را در دست اقدام داریم تا با توجه به این داده‌ها و اطلاعات، از نارسایی­های موجود به تعریف جامع و کاملی برسیم و راه‌حل­های کوتاه مدت و بلندمدت را برای رفع نارسایی‌ها ارائه دهیم.

متولی، ارزیابی عملکرد را یکی از روش‌های موثر در سنجش عملکرد واحدها و دستگاه‌های اجرایی در دستیابی به اهداف دانست و تصریح نمود: با توجه به آنکه از سوی اداره کل ارزیابی عملكرد، بازرسي و پاسخگويي به شكايات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اجرای نظام‌نامه ارزیابی عملکرد سازمان‌ها و واحدهای حمل و نقل شهرهای تحت‌پوشش به این اتحادیه تفویض شده است، این معاونت در این زمینه پیشنهادات و برنامه‌های خود را به اطلاع مدیرعامل محترم اتحادیه خواهد رساند.

وی سپس با توجه به اهمیت هوشمند سازی ناوگان در حوزه حمل و نقل درون شهری کشور گفت: این طرح، نتایج و سودهای آشكاری چون كاهش مصرف سوخت، انرژی و سودهای نهفته‌ای چون كاهش زمان مؤثر سفر، ‌كاهش آلایندگی محیط زیست، كاهش سفرهای غیرضروری و افزایش ایمنی دارد و باتوجه به اهمیت این موضوع و تاکیدات آقای قیصر این معاونت در حال بررسی و تهیه طرح پیشنهادی(پروپوزال) هوشمندسازی می باشد.

وی این طرح پیشنهادی را اقدام مثبتی خواند و اظهار داشت: با تمام توان و بهره‌گیری از تجربیات کارشناسان و متخصصان تلاش خواهیم نمود تا رضایت جامعه هدف اتحادیه را تامین نمائیم.


دهیاری روستای کمیشان
دهیاری روستای کلت
دهیاری روستای خورشید
دهیاری روستای کوهسارکنده
دهیاری روستای خرم چماز
دهیاری روستای نودهک
دهیاری روستای قلعه سر
دهیاری روستای نوذرآباد
دهیاری روستای دنگسرک
دهیاری روستای چمان
دهیاری روستای خانسر
دهیاری روستای دوراب
دهیاری روستای آلوکنده
دهیاری روستای آبلو
دهیاری روستای اطرب
دهیاری روستای بایع کلا
دهیاری روستای بهزادکلا
دهیاری روستای بستانخیل
دهیاری روستای چاله پل
دهیاری روستای چناربن
دهیاری روستای درزی محله
دهیاری روستای دوقانلو
دهیاری روستای اسماعیل آقا محله
دهیاری روستای گل خیل
دهیاری روستای حاجی محله
دهیاری روستای کارکم
دهیاری روستای لاکتراشان
دهیاری روستای لاکتراش
دهیاری روستای للرد
دهیاری روستای میانگله
دهیاری روستای ندافخیل
دهیاری روستای نیمچاه
دهیاری روستای اومال
دهیاری روستای سه کیله
دهیاری روستای شورابسر
دهیاری روستای سیاوشکلا
دهیاری روستای تازه آباد
دهیاری روستای ولیجی محله
دهیاری روستای ولاشد
دهیاری روستای ولاشد پایین
دهیاری روستای زرندین علیا