• default color
  • cyan color
  • red color
دانشجويان ، افسران جوان ايران در جبهه مقابله با جنگ نرم دشمنان هستند.دانشجويان دانشگاههاي مختلف، نخبگان علمي – فرهنگي دانشگاهها و «اعضا و نمايندگان» تشكلهاي مختلف دانشجويي، عصر امروز در فضايي صميمانه و پرنشاط با حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي، ديدار كردند. شمال نیوز: دانشجويان دانشگاههاي مختلف، نخبگان علمي – فرهنگي دانشگاهها و «اعضا و نمايندگان» تشكلهاي مختلف دانشجويي، عصر امروز در فضايي صميمانه و پرنشاط با حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي، ديدار كردند.
به گزارش شمال نیوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري ،در اين ديدار نمايندگان تشكلهاي دانشجويي، و «نخبگان علمي و فرهنگي دانشگاهها» به بيان ديدگاههاي خود درباره مسائل مختلف دانشگاهي – علمي – اجتماعي – فرهنگي و سياسي پرداختند.
پس از سخنان نمايندگان دانشجويان و تشكلهاي دانشجويي حضرت آيت الله خامنه اي با اشاره به برخي سخنان متين، دقيق و تحليلهاي صحيح دانشجويان در اين ديدار روحيه پرجوش، پژوهنده، مطالبه گر، پراحساس و پرعاطفه نسل جوان دانشجويي را تضمين كننده آينده كشور و آينده اسلام و امت اسلامي دانستند و تأكيد كردند: مجموعه هاي دانشجويي مسلمان و مؤمن با همه اختلاف نامها، نويد آينده درخشان ايران و جمهوري اسلامي به شمار مي آيند.
رهبر انقلاب اسلامي با اشاره به سخنان چند نفر از دانشجويان درباره لزوم برخورد و محاكمه مجرمان پشت پرده حوادث اخير خاطرنشان كردند: در مسائلي با اين درجه از اهميت، نبايد با حدس و گمان و براساس شايعه حركت كرد.
ايشان، نظام اسلامي را محصول مجاهدتهاي عظيم ملت ايران در سي سال اخير خواندند و افزودند: همه مطمئن باشند كه در مقابل جرم و جنايت هيچگونه اغماضي نخواهد شد اما در مسائلي به اين اهميت، دستگاه قضا بايد براساس دلايل محكم قضاوت كند و حتي اگر براي بسياري از شايعات، شواهد و قرينه هايي وجود داشته باشد اين شواهد نمي تواند مبناي قضاوت قرار گيرد.
حضرت آيت الله خامنه اي در همين زمينه تأكيد كردند: كارهايي كه نظام در سطح كلان انجام مي دهد بايد با ملاحظه همه مسائل و پرهيز از نگاه يك بعدي صورت گيرد و اگر از اين زاويه به فعاليتهاي صورت گرفته در اين زمينه و فعاليتهاي آينده نگاه شود، هر ذهن با انصافي قانع خواهد شد.
حضرت آيت الله خامنه اي با اشاره به سخنان دانشجويان درباره لزوم پيگيري دستور رهبري در برخورد با حادثه كوي دانشگاه و مسئله كهريزك افزودند: در حوادث پس از انتخابات تخلفات و جناياتي صورت گرفته است كه بطور قطع با آنها برخورد خواهد شد.
ايشان با تأكيد بر لزوم پرهيز از كارهاي صرفاً تبليغاتي در موضوع برخورد با عاملان كوي دانشگاه و حوادث مشابه افزودند: كار تبليغاتي لازم نيست اما از اولين روزها دستور اكيد داده شد كه ضمن مراقبت و دقت لازم با اينگونه مسائل برخورد قاطع شود.
حضرت آيت الله خامنه اي خاطرنشان كردند: در حادثه كوي دانشگاه تخلفات بزرگي انجام شده كه پرونده ويژه اي براي آن تشكيل شده تا مجرمان بدون توجه به وابستگي سازماني، به مجازات برسند.
حضرت آيت الله خامنه اي با تشكر و تقدير از خدمات پليس امنيت، پليس انتظامي و بسيج خاطرنشان كردند: اين خدمات بزرگ نبايد موجب رسيدگي نكردن به برخي جرائم شود و اگر كسي با وابستگي به هر كدام از اين سازمانها، تخلف و جرمي مرتكب شده، بايد كاملاً رسيدگي شود.
ايشان با تأكيد بر رسيدگي به آسيب ديدگان در مسئله كهريزك و همينطور بررسي موضوع معدود كساني كه در اين مسئله جان باخته اند افزودند: البته اينگونه مسائل نبايد با مسئله اصلي بعد از انتخابات خلط مبحث شود.
رهبر انقلاب اسلامي در همين زمينه افزودند: عده اي، ظلم بزرگي را كه پس از انتخابات به مردم و نظام اسلامي شد و هتك آبروي نظام در مقابل ملتها را ناديده مي گيرند و مسئله كهريزك يا كوي دانشگاه را قضيه اصلي قلمداد مي كنند اما اين نگاه، خود يك ظلم آشكار است.
ايشان در تشريح مسئله اصلي پس از انتخابات افزودند: نظام اسلامي با پيشرفتهاي متعدد سالهاي اخير، در مرحله اي عالي از امتياز و آبروي منطقه اي و جهاني قرار داشت و مشاركت 85 درصدي و پرشكوه ملت بر اين موقعيت مي افزود اما ناگهان حركتي براي نابود كردن اين حادثه افتخارآميز صورت گرفت كه به اعتقاد من از قبل طراحي شده بود.
حضرت آيت الله خامنه اي تأكيد كردند: من، پيش قراولان حوادث اخير را به دست نشاندگي بيگانگان از جمله امريكا و انگليس متهم نمي كنم چرا كه اين موضوع براي من ثابت نشده است اما ترديدي وجود ندارد كه اين جريان، چه مسئولان و پيش قراولان آن بدانند و چه ندانند جرياني حساب شده بود. البته طراحان اين جريان يقين نداشتند كه طرح آنها اجرايي مي شود اما تحركات بعضي افراد پس از انتخابات، آنها را اميدوار كرد به گونه اي كه طراحان اصلي با گسيل همه وسائل و امكانات رسانه اي و الكترونيكي خود به ميدان، حضور خود و عواملشان را در صحنه تشديد كردند.
حضرت آيت الله خامنه اي با اشاره به شكست اين توطئه تأكيد كردند: خوشبختانه دشمنان همچنان مسائل ايران را بد مي فهمند و ملت ايران را نمي شناسند به همين علت در حوادث اخير نيز از ملت تو دهني و سيلي خوردند اما هنوز نااميد نيستند و ماجرا را رها نمي كنند.
رهبر انقلاب اسلامي با تأكيد بر لزوم هوشياري مردم به ويژه همه دانشجوياني كه به اسلام، ايران و آينده خود علاقمندند، افزودند: طراحان حوادث اخير، صحنه گرداناني دارند و صحنه گردانان ديگري نيز پيدا مي كنند البته همه تحركات و تحريكات آنان به فضل الهي، شكست خواهد خورد اما هوشياري و بيداري آحاد مردم به ويژه جوانان ضرر و زيان اينگونه تحركات و جريانها را كاهش مي دهد.
ايشان درباره حوادث پس از انتخابات همچنين خاطرنشان كردند: اصل حوادث خيلي خلاف انتظار نبود اما اشخاصي كه وارد صحنه شدند خلاف انتظار ما بود.
رهبر انقلاب اسلامي در بخش ديگري از سخنانشان درباره حمايتهاي رهبري از دولت و رئيس جمهور خاطرنشان كردند: دولت كنوني و رئيس جمهور محترم، مثل همه انسانها، داراي نقاط ضعف و قوت هستند و بنده فقط از نقاط قوت حمايت مي كنم و هركس ديگري نيز اين گرايش، تحرك و جديت را از خود نشان دهد مورد حمايت من خواهد بود.
حضرت آيت الله خامنه اي در همين زمينه خاطرنشان كردند: تأكيد بر نقاط ضعف، به سياه نمايي و نااميدي مي انجامد ضمن اينكه موضع گيري علني در مقابل نقاط ضعف، بسياري از مواقع به حل مشكل كمكي نمي كند بنابراين و براساس منطق، فقط هنگامي كه چاره ديگري نباشد بايد در مقابل نقاط ضعف، موضع علني گرفت.
رهبر انقلاب اسلامي با اشاره به جنگ نرم عظيمي كه دشمنان در مقابل ملت ايران و نظام اسلامي به راه انداخته اند، نخبگان فكري از جمله دانشجويان را به هوشياري و فعاليت مبتني بر فكر و تدبر در اين عرصه فراخواندند و افزودند: دانشجويان عزيز، افسران جوان ايران و جمهوري اسلامي در جبهه مقابله با جنگ نرم دشمنان و جريان شيطاني متكي بر زور و تزوير و پول هستند.
ايشان در تبيين علت دشمني سلطه گران با جمهوري اسلامي، به موقعيت استراتژيك امت اسلامي در مناطق حساس جهان اشاره كردند و افزودند: در اين منطقه بسيار حساس، جمهوري اسلامي با قدرت روز افزون خود در مقابل سلطه گران جهاني ايستاده است و طبعاً شبكه بزرگ صهيونيستي، كمپانيهاي جهاني و مراكز پولي كه عرصه سياسي امريكا و اروپا را نيز هدايت و اداره مي كنند قدرت عظيم ملت ايران و جمهوري اسلامي را دشمن مي پندارند و با آن مقابله مي كنند.
رهبر انقلاب اسلامي با اشاره به تداوم خصومت زورگويان جهاني با نظام اسلامي خاطرنشان كردند: اين توطئه ها تنها هنگامي پايان خواهد يافت كه ايران به همت جوانانش از لحاظ علمي – اقتصادي و امنيتي به نقطه اي برسد كه امكان آسيب رساندن به آن، نزديك به صفر شود و به همين علت است كه بنده هميشه دانشگاهها را به توليد علم و نهضت نرم افزاري فرامي خوانم چرا كه برتري علمي را يك ركن امنيت بلندمدت كشور مي دانم.
رهبر انقلاب اسلامي با هشدار به دانشجويان و دانشگاهيان درباره طرح دشمنان براي ايجاد اختلال در كار علمي دانشگاهها افزودند: همه مراقبت كنند در اين مسائل سياسي كوچك و حقير، كار علمي دانشگاهها و كلاسها و مراكز تحقيقاتي دچار آسيب نشود و هدف آشكار و مشخص دشمن براي اينكه حداقل مدتي دانشگاهها را به تعطيلي و تشنج و اختلال بكشاند محقق نگردد.
رهبر انقلاب اسلامي، نگاه اميدوارانه و خوشبينانه به آينده را باعث تقويت جبهه ملت ايران در مقابل جنگ نرم دشمنان دانستند و افزودند: اين خوشبيني، متكي بر تحليلِ واقع بينانه است و جوانان عزيز دانشجو بايد ضمن پرهيز از افراط و تفريط در برخورد با مسائل مختلف و با تكيه بر فكر و تدبر و تأمل، به وظايف سنگين خود در پيشرفت علمي كشور و دفاع از ايران عزيز در مقابل جنگ نرم بيگانگان طمع ورز ادامه دهند.

در اين ديدار و پيش از سخنان رهبر معظم انقلاب، آقايان و خانمها:
- عليرضا آرامي نژاد – نماينده اتحاديه جامعه اسلامي دانشجويان از دانشگاه بوعلي سينا همدان
- علي پيران نژاد – رتبه اول كارشناسي ارشد و برنده جايزه علمي بنياد ملي نخبگان از دانشگاه تهران
- زهرا احمدي – عضو شوراي مركزي دفتر تحكيم وحدت از دانشگاه الزهرا
- شعبان عليزاده – دانشجوي نمونه كشوري سال 1384 و رتبه اول كارشناسي ارشد و دانشجوي دكتراي دانشگاه تربيت مدرس
- سعيد سليماني – نماينده بسيج دانشجويي از دانشگاه علم و صنعت
- محمدعلي صميمي – نخبه فعال فرهنگي از دانشگاه شهيد رجايي
- مهدي اجرايي طوسي – نماينده اتحاديه انجمن اسلامي دانشجويان مستقل
- سيدمجتبي منتظري – از دانشگاه آزاد اسلامي- نماينده سازمان اسلامي دانشجويان ايران
- سارا مشحون – نخبه علمي، دارنده مدال از المپياد بين المللي نجوم از دانشگاه صنعتي شريف
- سيدحسن فغان موملي – نماينده جنبش عدالتخواه دانشجويي از دانشگاه صنعتي شاهرود
- و علي عسگري – فعال دانشجويي از دانشگاه صنعتي شريف در سخنان خود بر اين موارد تأكيد كردند:
- تقويت اعتماد به نفس ملي به ويژه در مجامع دانشگاهي به عنوان زمينه افزايش شتاب نهضت نرم افزاري
- معرفي جذاب مفاخر و تاريخ پرافتخار علمي ايران به نسل جوان
- ضرورت تدوين مدل ايراني – اسلامي براي پيشرفت علمي كشور
- پرهيز از وادادگي و احساس ضعف در مقابل پارادايم ها و گفتمانهاي غالب غربي
- ضرورت رسيدگي قضايي سريع، قاطع و قانع كننده به حادثه كوي دانشگاه و دلجويي از دانشجويان آسيب ديده
- لزوم پاسخگويي مسببان و محركان فتنه اخير در مقابل افكار عمومي
- ضرورت بصيرت و هوشياري نخبگان در قبال توطئه ها و فتنه ها
- توجه حقيقي به علوم انساني به عنوان زيربناي رشد و پيشرفت جامعه و كشور
- برخورد بدون اغماض قوه قضاييه با فساد مالي و قانون شكني در هر رده و سطحي
- ايستادگي قاطع و مدبرانه در مقابل هرگونه دخالت بيگانگان از جمله امريكا و انگليس در امور داخلي ايران
- ضرورت بازخواني عميق انديشه هاي راهبردي حضرت امام خميني (ره) درباره «ولايت فقيه»
- راه اندازي سريعتر كرسي هاي آزادانديشي در دانشگاهها
- تعامل بيشتر رئيس جمهور و دولت با نخبگان و گسترش حلقه مشاورت دولت
- لزوم شايسته سالاري و نفي ديدگاههاي جنسيتي
- اطلاع رساني دقيق و جامع درباره مسائل و رويدادها به افكار عمومي
- ضرورت ايجاد نظامي جامع براي تحقيقات دانشگاهي و جلوگيري از موازي كاري در پژوهشهاي دانشجويي و دانشگاهي
- توجه كامل به الزامات چهارگانه دهه پيشرفت و عدالت يعني «تقويت بنيه علمي – توجه به مطالبات روزافزون و به حق نسل دانشجو – تقويت روند عدالت خواهي نسل سوم و ترويج گفتمان «انقلاب، امام و رهبري»
- برنامه ريزي صحيح و كارآمد براي مقابله علمي و جامع با جنگ نرم و جنگ رواني بيگانگان
- برخورد هوشيارانه با ظهور جريان پيچيده نفاق جديد به عنوان نمادي از مسجد ضرار
- تقويت حركتهاي «جهادي» دانشجويي در عرصه سازندگي و محروميت زدايي، و پرهيز از دولتي شدن اينگونه فعاليتها
- درك پيام حقيقي حضور 85 درصدي مردم در انتخابات رياست جمهوري به عنوان رأي اعتماد ملت به نظام مردم سالاري ديني
- تلاش بي وقفه همه مسئولان براي پاسخ به عدالت خواهي ملت
- تدبير بيشتر مسئولان دستگاهها در مقابل حوادث مختلف اجتماعي – سياسي
- نقد منصفانه و ارزيابي واقع بينانه عملكرد مسئولان
- اجراي همه اصول قانون اساسي از جمله اصول مربوط به تأمين معيشتي و اجتماعي قشرهاي مختلف مردم

در پايان اين ديدار نماز مغرب و عشا به امامت حضرت آيت الله خامنه اي اقامه شد و دانشجويان، روزه خود را همراه با رهبر انقلاب اسلامي افطار كردند.

دهیاری روستای کمیشان
دهیاری روستای کلت
دهیاری روستای خورشید
دهیاری روستای کوهسارکنده
دهیاری روستای خرم چماز
دهیاری روستای نودهک
دهیاری روستای قلعه سر
دهیاری روستای نوذرآباد
دهیاری روستای دنگسرک
دهیاری روستای چمان
دهیاری روستای خانسر
دهیاری روستای دوراب
دهیاری روستای آلوکنده
دهیاری روستای آبلو
دهیاری روستای اطرب
دهیاری روستای بایع کلا
دهیاری روستای بهزادکلا
دهیاری روستای بستانخیل
دهیاری روستای چاله پل
دهیاری روستای چناربن
دهیاری روستای درزی محله
دهیاری روستای دوقانلو
دهیاری روستای اسماعیل آقا محله
دهیاری روستای گل خیل
دهیاری روستای حاجی محله
دهیاری روستای کارکم
دهیاری روستای لاکتراشان
دهیاری روستای لاکتراش
دهیاری روستای للرد
دهیاری روستای میانگله
دهیاری روستای ندافخیل
دهیاری روستای نیمچاه
دهیاری روستای اومال
دهیاری روستای سه کیله
دهیاری روستای شورابسر
دهیاری روستای سیاوشکلا
دهیاری روستای تازه آباد
دهیاری روستای ولیجی محله
دهیاری روستای ولاشد
دهیاری روستای ولاشد پایین
دهیاری روستای زرندین علیا